• taksówki
 • promocja
 • karty kredytowe
 • brak taryfy nocnej
 • eurotaxi - taksówki
 • promocja
 • karty kredytowe
 • brak taryfy nocnej
 • Kompleksowa obsługa transportowa – Żory, Rydułtowy, Wodzisław Śląski, Radlin oraz Rybnik

  Firma EURO-TAXI to najszybciej rozwijające się przedsiębiorstwo transportowe na terenie Śląska. U nas zamówisz tanie taxi na terenie Żor. Oferujemy przewóz osób na terenie miast Rydułtowy, Żory, Wodzisław Śląski oraz Rybnik. Euro - taxi oferuje swoje usługi nie tylko klientom indywidualnym, lecz także firmom. Dzięki prostej w obsłudze aplikacji dajemy naszym Klientom możliwość szybkiego zamawiania przejazdów. Posiadamy większe vany, które pomieszczą nawet 7 osób. W ten sposób przedsiębiorstwa mogą zapewnić zatrudnionym osobom regularny transport do miejsca pracy lub powrotny do domu.

  Staramy się całkowicie dopasować do potrzeb każdego klienta. Jesteśmy w stanie zaoferować przejazd pojazdami, które każdego dnia można spotkać na polskich drogach. W skład naszej floty pojazdów wchodzą popularne auta osobowe oraz większe auta, które pomieszczą nawet do 7 osób. Mamy też pojazdy wyższej klasy, które idealnie sprawdzą się jako taksówka dla partnerów biznesowych. Eleganckie samochody to doskonałe rozwiązanie na czas delegacji biznesowych i innych przedsięwzięć służbowych. Mamy bardzo rozbudowaną flotę pojazdów, z której z łatwością wybierzemy pojazd najbardziej odpowiadający potrzebom naszych klientów.

  Tanie Taxi – Żory i okolice

  Wiemy doskonale, że atrakcyjna cena pozytywnie wpływa na satysfakcję naszych Klientów. Dlatego też staramy się dostosowywać nasz cennik do potrzeb i wymagań użytkowników, oferując tanie taxi na terenie miasta Żory i okolic. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo dojechać do pracy, na uczelnie czy na czas dotrzeć na lotnisko, z pewnością będziecie zadowoleni z wysokiej jakości, szybkości i ceny naszych usług. Oprócz przewozu osób proponujemy też usługi kurierskie. Gwarantujemy, że Państwa paczka dotrze bezpiecznie i na czas w każde wybrane miejsce.

  Nasze tanie taxi w Żorach to oferta dla każdego, komu zależy na najwyższej jakości usługach, komforcie podczas przejazdu oraz niskich cenach. Mamy flotę nowoczesnych pojazdów, w których z pewnością będzie Państwu wygodnie, będziecie mogli się zrelaksować i miło spędzić czas w podróży. Ponadto zatrudniamy najlepszych kierowców, dla których bezpieczeństwo pasażerów jest priorytetem. Wieloletnie doświadczenie w przewozie osób pozwoliło nam zyskać zaufanie rzeszy Klientów na Śląsku. Dzięki nam o każdej porze dnia i nocy dojadą Państwo w wyznaczone miejsce na czas. Chcąc zamówić nasze tanie taxi, wystarczy zadzwonić pod podany na stronie numer. Czekamy na Państwa telefon!

  Efektywna współpraca z firmami

  Prowadzenie firmy wymaga skupienia się na wielu rzeczach jednocześnie. Aby odciążyć naszych klientów, oferujemy usługę polegająca na określeniu stałych zleceń transportowych. W ten sposób nie muszą Państwo zamawiać taksówki codziennie. Wystarczy skontaktować się z naszymi przedstawicielami i omówić wszystkie szczegóły transportu:

  • Miejsce odbioru,
  • Adres dojazdu,
  • Godzinę odjazdu,
  • Liczbę pasażerów.

  Takie zlecenia realizowane są w ramach stałej współpracy trwającej na dłuższy okres. Regularnie wystawiamy faktury VAT. Oferujemy także opóźniony termin płatności oraz możliwość negocjacji cen w przypadku dłuższych tras. Skorzystanie z usługi stałego transportu przez dłuższy okres czasu to decyzja korzystna finansowo. Decydując się na stały transport, odciążają Państwo swoją głowę oraz kieszeń i mają pewność, że Państwa firma działa sprawnie i bez większych zakłóceń – w Euro – Taxi komfort naszych klientów jest dla nas najważniejszy.

  Zapraszamy do współpracy!

Pobierz naszą aplikację:
google play app app store