• taksówki
 • promocja
 • karty kredytowe
 • brak taryfy nocnej
 • eurotaxi - taksówki
 • promocja
 • karty kredytowe
 • brak taryfy nocnej

Usługi kurierskie — taksówka w miastach Żory, Wodzisław Śląskich, Rydułtowy oraz Rybnik

Nasz cel to stworzenie szerokiej oferty w zakresie usług transportowych. Zdajemy sobie sprawę, że nasi Klienci często potrzebują profesjonalnych usług kurierskich. Dlatego nasze taksówki przewiozą większe i mniejsze paczki na terenie śląskich miast, takich jak: Żory, Wodzisław Śląskich, Rydułtowy oraz Rybnik. Jest to nowoczesny sposób nadania przesyłki. Korzystając z aplikacji, cała procedura będzie zrealizowana możliwie jak najszybciej. Wystarczy zamówić samochód pod wskazany adres, określić godzinę odbioru przesyłki oraz podać adres odbioru. W ten sposób mogą Państwo przesłać sprzedane przedmioty. Za transport mogą Państwo zapłacić kartą, ponieważ w każdym aucie zainstalowano terminalne. W przypadku zleceń realizowanych dla firm istnieje możliwość wystawienia faktury VAT.

Taxi Żory – profesjonalny i bezpieczny przewóz paczek

Oferta przewozu paczek jest odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów. Oczekują oni nie tylko możliwości dojechania w wybrane miejsce dzięki naszemu Taxi w Żorach, ale też przekazania różnorodnych przedmiotów do adresata. My ze swojej strony gwarantujemy, że przesyłka dotrze w stanie nienaruszonym, ekspresowo i bezpiecznie. Z naszych usług skorzystać mogą nie tylko mieszkańcy Żor, ale też miejscowości takich, jak Wodzisław Śląski, Rybnik czy Rydułtowy. Jeśli więc potrzebują Państwo, by profesjonalna, sprawdzona firma taksówkowa dostarczyła przesyłkę (dokumenty, małą elektronikę, internetowe zakupy itd.), prosimy o kontakt z nami.

Warto wybrać usługi taxi w Żorach i okolicach, gdyż zawsze dojeżdżamy na czas, gwarantujemy bezpieczeństwo przesyłki, a także mamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam zagwarantować Państwu najwyższą jakość. Dysponujemy także nowoczesną, wygodną flotą pojazdów, która z pewnością zapewni niezwykły komfort każdemu pasażerowi. Nasza firma taxi to również doświadczeni kierowcy, którzy doskonale znają miasto i dowiozą Państwa do wybranej lokalizacji najkrótszą drogą. Dzięki temu także przesyłki dotrą do adresata ekspresowo. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Taksówki w Radlinie i Pszowie

Nasza oferta jest stale aktualizowana i aby zaspokoić potrzeby naszych klientów, taksówki przewożą paczki również na terenie Radlina i Pszowa. Tak rozległa mapa naszej działalności pozwala na doręczanie przesyłek w wielu lokalizacjach. Korzystając z taxi, klienci mają pewność, że ich towar dotrze do odbiorcy na czas, w nienaruszonym stanie. To doskonała alternatywa dla znanych firm kurierskich, u których realizacja usługi potrwa znacznie dłużej niż u nas. Zamówienie taksówki, która zajmuje się nie tylko przewozem osób, ale i paczek to dobre rozwiązanie w sytuacji, gdy:

 • chcesz szybko przewieźć ważne dokumenty;
 • sprzedałeś coś w serwisie internetowym i chcesz przekazać towar nabywcy;
 • masz inne obowiązki, ale obiecałeś przekazać komuś konkretną rzecz;
 • nie masz ochoty na przekazanie przesyłki osobiście.

Jeśli zależy Ci na sprawnym i bezpiecznym załatwieniu sprawy, wybierz nasze taxi poruszające się po Rybniku, Radlinie i Pszowie.

Bezpieczeństwo przesyłek

Przewóz bagaży i paczek oraz transport osób wymaga od naszych kierowców szczególnej ostrożności na drogach. Zdajemy sobie sprawę, że niektóre przesyłki mogą zawierać cenne i kruche przedmioty, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każda paczka dotarła do adresata w nienaruszonym stanie. Profesjonalne usługi transportowe oraz kurierskie są w cenie, o czym świadczy zaufanie coraz większej liczby Klientów. Chcąc sprostać wszystkim wymaganiom, dążymy do tego, aby każde zlecenie zrealizować na najwyższym poziomie.

 

Pobierz naszą aplikację:
google play app app store