• taksówki
 • promocja
 • karty kredytowe
 • brak taryfy nocnej
 • eurotaxi - taksówki
 • promocja
 • karty kredytowe
 • brak taryfy nocnej
 • Przewóz osób – Rybnik, Żory, Radlin, Rydułtowy, Wodzisław Śląski

  Naszą specjalizacją jest przewóz osób na terenie śląskich miast: Rybnik, Radlin, Rydułtowy i Wodzisław Śląski. Oferujemy też tani przewóz taxi w Żorach. Działamy 24 godziny na dobę, dzięki czemu możemy zaoferować transport nawet w późnych godzinach nocnych oraz wczesnych porannych, również w niedziele i święta. Obsługujemy klientów podróżujących z lotniska lub na lotnisko, a także dworce. Jesteśmy zawsze na czas, dlatego nie muszą się Państwo martwić, że nie zdążą na konkretną godzinę. Aby w pełni sprostać oczekiwaniom klientów, oferujemy taksówki bagażowe.

  Stałe zlecenia transportowe na terenie Radlina, Rybnika, Rydułtów i Wodzisławia Śląskiego

  Chcemy, aby nasi klienci mogli swobodnie rozporządzać swoim czasem, dlatego wprowadziliśmy możliwość realizowania stałych zleceń. W ten sposób mogą Państwo zamówić np. odbiór dzieci ze szkoły i przedszkola. Jest to znaczne ułatwienie zwłaszcza dla pracujących rodziców, którzy nie mogą wcześniej wyjść z miejsca pracy. Dojazd do klienta jest bezpłatny w obrębie pierwszej strefy.

  Przyjmujemy stałe zlecenia i o umówionej porze dojeżdżamy w dowolne miejsce na terenie Radlina, Rybnika, Rydułtów, Żor oraz Wodzisławia Śląskiego. W naszej kadrze pracują doświadczeni, godni zaufania kierowcy, którzy zjawią się na czas w umówionym miejscu bez żadnych problemów. Możesz mieć pewność, że nasi kierowcy bezpiecznie przetransportują Ciebie lub Twoich bliskich prosto do domu i nie tylko.

  Nowoczesne pojazdy i profesjonalni kierowcy

  W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów zaopatrzyliśmy firmę w nowe auta. Każdy samochód jest pod stałą kontrolą mechaników, co pozwala nam wykluczyć możliwość wystąpienia awarii.

  Zatrudniamy profesjonalnych kierowców. Dzięki temu zapewniamy pełen komfort jazdy oraz maksymalne bezpieczeństwo. Wszyscy nasi kierowcy obowiązkowo przechodzą szkolenie przystosowujące do jazdy taksówką na terenie takich miast, jak Rybnik, Radlin, Rydułtowy, Żory i Wodzisław Śląski. Każdy nasz kierowca przechodzi też odpowiednie testy psychologiczne sprawdzające zdolność do pracy jako kierowca taksówki. W naszej firmie dbamy o bezpieczeństwo naszych pasażerów.

  Zachęcamy do pobrania naszej aplikacji, która znacznie ułatwi zamawianie taksówki!

Pobierz naszą aplikację:
google play app app store